Infopulse – lider outsourcingu IT już w Polsce!

Infopulse to jedna z największych firm outsourcingowych z branży ІТ. Główna siedziba firmy jest w Kijowie, na Ukrainie. Firma posiada 10 oddziałów w krajach Zachodniej i Wschodniej Europy. Według międzynarodowego stowarzyszenia IAOP, Infopulse należy do TOP-100 najlepszych na świecie firm outsourcingowych (Global Outsourcing 100).

Będąc częścią spółki EVRY, jednej z największych firm ІT w Skandynawii, Infopulse podziela wartości europejskiej kultury prowadzenia biznesu i standardy jakości.

Polska była jednym z krajów, które braliśmy pod uwagę w budowaniu naszej strategii rozwoju. Bardzo się cieszę, że nasz wysiłek przynosi efekty. Obecność dwóch zupełnie funkcyjnych centrów dostawy w UE stanowi dla nas poważną podstawę do aktywacji procesów rozwoju biznesu z klientami niemieckojęzycznych, także ze skandynawskich krajów, gdzie ogólne rozporządzenie o ochronie danych (GDPR) jest bardzo poważnie traktowane przez miejscowe spółki – wyjaśnia Andrii Anisimov, Dyrektor Generalny Infopulse.

Rozszerzenie obecności firmy na terenie Unii Europejskiej jest celem priorytetowym firmy, określonym w strategii Infopulse na lata 2017-2019 lata. Na początku 2018 roku firma rozszerzyła swoją obecność w Bułgarii otwierając specjalistyczne centrum projektowania dla różnych projektów z naszym długoterminowym partnerem, dużą niemiecką korporacją, która specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania. Polski odział skupi się na rozszerzeniu swojej działalności w zakresie świadczenia innowacyjnych usług w sferze Transformacji cyfrowej oraz innych usług dla naszych klientów z UE. Otwarcie biura w Warszawie podnosi naszą wartość konkurencyjną. Dla EVRY Digital Platform Services, EVRY BA Sweden, a także EVRY Norway to duży krok rozwoju firmy. Obecnie pracujemy z wieloma projektami transformacji wykorzystując technologie Cloud. Świadczymy usługi w dziedzinie infrastruktury ІТ, korzystania z oprogramowania użytkowego oraz przechowywania w chmurze, a także rozwiązań do transformacji cyfrowej roboczej przestrzeni. Wierzymy, że świadczenie usług z polskiego oddziału zaowocuje nowymi możliwościami i przyczyni się do rozwoju firmy– dodaje Andrii Strazhnikov, wiceprezes (EVRY Sweden)

Ukraińska spółka Infopulse, należąca do norweskiej grupy EVRY, otworzyła oddział w Warszawie pod marką Infopulse Poland. To dobra wiadomość dla programistów i firm z branży IT. Jest nam niezmiernie miło, że jako Dynaminds jesteśmy w ścisłej współpracy z Infopulse i pomagamy w rozwoju oddziału Infopulse Poland.

Już w najbliższą środę 19.06.2019 r. zapraszamy Was do siedziby firmy Infopulse Poland na oficjalne otwarcie biura.
Gdzie: Agdar Budynek B / 4 piętro Be Yourself Al. Jerozolimskie 181
Kiedy: 19.06.2019 r.
O której: 13:00

Swoją obecność na otwarciu potwierdzili:


Andrii Anisimov, CEO Infopulse

Andrii Strazhnikov, wiceprezes (EVRY Sweden)


• oraz zespół Infopulse z Kijowa i partnerzy Infopulse Poland

Listę uczestników tworzy Olena Korniichuk
📩 Zgłoście swój udział mailowo na Olena.Korniichuk@infopulse.com
Ilość miejsc jest ograniczona.